W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek motocyklisty w Baczkowie

20.08.2020

Zdjęcie główne przedstawia rozbity motocykl znajdujący się w przydrożnym rowie. Na drodze stoi ambulans ZRM oraz samochody pożarnicze z JRG Bochnia: GBARt 2,5/16, SCRt, SLRR.

Dnia 20 sierpnia 2020 r. o godzinie 12:26 Dyżurny Operacyjny Powiatu otrzymał informację o wypadku motocyklisty  w miejcowości Baczków. Do zdarzenia natychmiast zadysponował siły i środki JRG KP PSP Bochnia : GBARt 2,5/16, SCRt i SLRR oraz  zastęp GBA 2/16 z OSP Baczków. W niesieniu  pomocy  poszkodowanemu brał udział ZRM z Bochni. Ponadto na miejsce zdarzenia  zadysponowany został   śmigłowiec LPR.  Niestety, pomimo podjętych czynności reanimacyjnych prowadzonych przez ratowników medycznych ZRM, lekarza i ratownika medycznego LPR oraz strażaków JRG Bochnia, nie udało się przywrócić czynności życiowych poszkodowanemu.

Opracowanie:  st. kpt. Andrzej Sajak  KP PSP w Bochni            

Zdjęcia: archiwum KP PSP w Bochni

Zdjęcia (7)