W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Odejście na zaopatrzenie emerytalne aspirant sztabowej Krystyny Kaczyńskiej

31.05.2021

Pani aspirant

31 maja odbył się uroczysty apel w związku z zakończeniem służby przez Panią aspirant sztabową Krystynę Kaczyńska.

Komendant Powiatowy bryg. Piotr Wlazłowski, dziękując za lata służby Pani aspirant, przypomniał jej wieloletnią historię służby w iławskiej komendzie.  Pani Kaczyńska rozpoczęła pracę w iławskiej jednostce 1 sierpnia 1993 r początkowo na stanowisku młodszego referenta a później referenta. Po reformie administracyjnej w 1999 roku kontynuowała służbę w nowo powstałej Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie gdzie od dnia 21 kwietnia 1999 r. do końca swojej służby zajmowała odpowiedzialne stanowisko  głównej księgowej.

Przez wiele lat systematycznie podnosiła swoje kwalifikacje zarówno w zakresie dziedzin pożarniczych uzyskując tytuł technika pożarnictwa, jak również w zakresie finansów i rachunkowości.

Podczas swojej służby Pani aspirant wielokrotnie dała się poznać jako osoba życzliwa, sumienna i bardzo oddana służbie. Wielokrotnie poświęcająca czas poza służbą do realizacji zadań co szczególnie podkreślił brygadier Wlazłowski.

Panią aspirant pożegnali koledzy i koleżanki, życząc zdrowia oraz spełnienia marzeń i realizacji planów.

Mamy nadzieję, że Pani aspirant nie zapomni o jednostce, w której spędziła prawie trzydzieści lat służby, a łącznie przepracowując ponad trzydzieści osiem lat.

Opracował/ Zdjęcia: st. kpt. Krzysztof Rutkowski

Zdjęcia (4)