W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

KOŚCIAŃSCY STRAŻACY Z UPOMINKAMI DLA PODOPIECZNYCH DOMU DZIECKA

01.04.2021

W dniu 1 kwietnia br. funkcjonariusz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kościanie mł. ogn. Łukasz Haryk, z którego inicjatywy została przeprowadzona zbiórka artykułów pierwszej potrzeby, owoców, warzyw, żywności z długim terminem do spożycia oraz drobnych upominków dla dzieci z okazji „Wielkanocnego Zajączka”, udał się wraz ze swoim synem do placówki domu dziecka we Wschowie.

Wielkanoc

Przekazanie wielkanocnych prezentów wywołało wiele radości na twarzach zarówno podopiecznych jak i opiekunów placówki. Serdeczności i słów podziękowań ze strony obdarowanych nie było końca, nie zabrakło – jak to w takich sytuacjach często bywa - wzruszenia i łez szczęścia. Kościańscy strażacy wraz z Przyjaciółmi, którzy zawsze chętnie wspierają nasze inicjatywy, po raz kolejny okazali Wielkie Serce. Oczywiście zapewniamy, że na tym nie poprzestajemy i już w głowach rodzą się kolejne pomysły na pomoc potrzebującym do czego wszystkich ludzi dobrej woli zapraszamy i zachęcamy. Razem możemy więcej.

 

Opracowanie: st. kpt. Jacek Donaj – KP PSP w Kościanie
Zdjęcia: archiwum KP PSP w Kościanie

Zdjęcia (2)