W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strażacy pomagają seniorom dotrzeć na szczepienie

03.03.2021

Zdjęcie przedstawia plac na którym zlokalizowany jest punkt szczepień w miejscowości Rakszawa. Na pierwszym planie widoczny jest samochód operacyjny Ochotniczej Straży Pożarnej w Rakszawie. Na drugim planie strażak tej jednostce pomaga starszej osobie o ograniczonej zdolności poruszania się w wejściu do budynku punktu szczepień.

3 marca 2021 roku strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rakszawie po raz kolejny pomagali dotrzeć osobom starszym i z niepełnosprawnościami do punktu szczepień przeciw COVID-19. Łącznie strażacy tej jednostki wykonali 8 przewozów na szczepienia osób z terenu gminy Rakszawa.

W ramach  ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19 strażacy realizują dowozy do punktów szczepień osób, które nie mogą tam dojechać we własnym zakresie. Akcja jest  prowadzona we współpracy z punktami szczepień oraz jednostkami samorządu terytorialnego.

Opracowanie: st. bryg. Jacek Rejman, KP PSP w Łańcucie.
Zdjęcia: dh Mieczysław Kądziołka, OSP w Rakszawie.

 

Zdjęcia (4)