W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczysta zmiana służby z podniesieniem flagi państwowej RP

02.05.2021

Zdjęcie przedstawia uroczystą zmianę służby, która odbyła się na placu zewnętrznym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie. Tło zdjęcia przedstawia budynek Komendy z otwartymi bramami garażowymi oraz pojazdami pożarniczymi. Na budynku powiewają flagi biało-czerwone. Strażacy ustawieni do zbiórki ubrani są w ubrania specjalne wraz z hełmami. Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej ubrany w mundur wyjściowy. W centralnym punkcie zdjęcia maszeruje poczet sztandarowy składający się z trzech funkcjonariuszy PSP ubranych w mundury wyjściowe. Na dłoniach środkowego funkcjonariusza spoczywa flaga RP, która za chwilę zostanie umieszczona na maszcie.

2 maja z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się uroczysta zmiana służby w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Łańcucie. Flagę na maszt podniesiono o godzinie 7:30. W uroczystości wziął udział dowódca JRG.

Zdjęcia (2)