W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Sprawdzenie mieszkania na osiedlu 1000-lecia

15.02.2021

Na zdjęciu widoczny jest rozłożony podnośnik hydrauliczny. Ramię wysięgnika zbliża się do drzwi balkonowych. W koszu znajdują się ratownicy. Obok chodnika widoczny zaparkowany samochód osobowy w kolorze czarnym.

W dniu 14 lutego do SKKP PSP w Myślenicach wpłynęło zgłoszenie informujące, iż w budynku wielorodzinnym na osiedlu 1000-lecia widoczne są od dłuższego czasu uchylone drzwi balkonowe. Niskie temperatury panujące na zewnątrz i uchylone drzwi zaniepokoiły sąsiadów. Z uzyskanych informacji od zarządcy obiektu istniało podejrzenie przebywania osób wewnątrz mieszkania, które pomimo próby nawiązania kontaktu nie odpowiadały na wezwania. W związku z tym strażacy JRG w obecności funkcjonariuszy policji podjęli działania mające na celu sprawdzenie mieszkania w celu wykluczenia obecności osób poszkodowanych wewnątrz. Do tego celu wykorzystano podnośnik hydrauliczny SH-25, który rozstawiono na ul. Pardyaka. Po wejściu i sprawdzeniu nie stwierdzono obecności osób w mieszkaniu.

Opracował: bryg. Roman Ajchler, KP PSP Myślenice

Zdjęcia: bryg. Roman Ajchler

Zdjęcia (1)