W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szybka akcja dostarczenia środków ochrony indywidualnej do parafii

02.04.2021

Na zdjęciu widoczny strażak ochotnik wkładający paczki ze środkami ochrony indywidualnej do samochodu strażackiego w celu dostarczenia ich do parafii.

W środę i czwartek przed Świętami Wielkanocnymi strażacy PSP i OSP przeprowadzili szybką akcję dystrybucji środków ochrony indywidualnej (płyny dezynfekcyjne, maseczki, rękawiczki) do parafii zlokalizowanych na terenie powiatu myślenickiego. Po otrzymaniu dostawy przygotowano w KP PSP rozdzielnik i poinformowano jednostki OSP o potrzebie odebrania środków i dostarczenia ich do parafii. Druhowie natychmiast podjęli się kolejnego zadania mającego na celu przeciwdziałanie szerzeniu się pandemii koronawirusa Sars-Cov-2. Mając dostęp do środków dezynfekcyjnych korzystajmy z nich jak najczęściej dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

Opracował: bryg. Roman Ajchler, KP PSP Myślenice

Zdjęcia: bryg. Roman Ajchler

Zdjęcia (1)