W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek samochodu na ul. Sportowej w Sułkowicach

22.02.2021

Na zdjęciu widoczny samochód leżący na lewym boku. Strażacy zwiększają szorstkość nawierzchni jezdni w celu bezpiecznego prowadzenia działań. Średni samochód ratowniczo- gaśniczy zabezpiecza miejsce zdarzenia stojąc na niebieskich światłach błyskowych.

Kilka minut po godzinie 8 w dniu dzisiejszym do SKKP PSP wpłynęło zgłoszenie informujące o dachowaniu samochodu osobowego na ul. Sportowej w Sułkowicach. Pojazdem podróżowały dwie osoby, w tym 4-letnie dziecko. Przybyli strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a ratownicy medyczni ZRM przeprowadzili diagnostykę osób nie stwierdzając  konieczności hospitalizacji. W celu udrożnienia przejazdu na ul. Sportowej postawiono pojazd na koła i przemieszczono na pobocze. Ponadto sprawdzono czy występują wycieki płynów eksploatacyjnych nie stwierdzając zagrożenia oraz usunięto skutki zdarzenia z jezdni podręcznym sprzętem burzącym.

 

Opracował: bryg. Roman Ajchler, KP PSP Myślenice

Zdjęcia: bryg. Roman Ajchler

Zdjęcia (1)