W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nowomiejscy strażacy przyłączyli się do akcji charytatywnej #kartkaodstrazaka – fundacji DKMS „Pokonajmy Nowotwory Krwi”

23.05.2021

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni naszej komendy wspólnie ze swoimi dziećmi wykonali własnoręcznie ilustracje do laurek dla chorych dzieci z okazji dnia dziecka.

Rysunki dzieci

W dniu 17 maja 2021 r. wszystkie laurki zostały przekazane do biura fundacji, która następnie dostarczy je do swoich podopiecznych przebywających w szpitalach. Wyjaśnijmy, że akcja polegała na przygotowaniu z okazji dnia dziecka laurek o tematyce strażackiej i przekazanie ich chorym dzieciom, które długotrwale przebywają w szpitalach.  Mamy nadzieje, że dzięki naszym laurkom na twarzach chorych dzieci chodź na chwilę pojawi się uśmiech. Z okazji zbliżającego się dnia dziecka życzymy wszystkim podopiecznym fundacji szybkiego powrotu do zdrowia.


Opracowanie: KP PSP Nowe Miasto Lubawskie
Zdjęcia: archiwum – KP PSP Nowe Miasto Lubawskie

 

Zdjęcia (3)