W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. kpt. Krzysztof Szałkowski

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lub.

Zdjęcie portretowe zastępcy komendanta KP PSP W Nowym Mieście Lubawskim

st. kpt. mgr inż. Krzysztof Szałkowski  urodził się 28 grudnia 1984 r. w Iławie. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 2004 r. w służbie kandydackiej w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. 


Służbę stałą rozpoczął w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie jako dowódca zastępu w 2006 r. Przez kolejne lata służby zajmował następujące stanowiska służbowe: młodszy inspektor, młodszy specjalista w wydziale kwatermistrzowskim oraz kontrolno-rozpoznawczym. Od 2013 r. pełni służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim zajmując stanowiska: dowódcy zmiany oraz naczelnika wydziału operacyjno-szkoleniowego.


Przez cały okres służby systematycznie podnosił swoje kwalifikacje kończąc w 2011 r. studia wyższe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa, a następnie w 2013 r. ukończył studia wyższe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej drugiego stopnia na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa uzyskując tytuł magistra inżyniera pożarnictwa. W  2014 r. ukończył również studia podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej z zakresu zapobiegania pożarom i awariom, aktualnie studiuje w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie na studiach podyplomowych z zakresu  zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej.


W 2019 r. decyzją Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
05.12.2020 12:24 st.sekc. Michał Szulwic
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Michał Szulwic
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. kpt. Krzysztof Szałkowski 2.0 21.01.2021 11:25 st.sekc. Michał Szulwic
st. kpt. Krzysztof Szałkowski 1.0 05.12.2020 12:24 st.sekc. Michał Szulwic

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP