Powrót

Udział w zawodach st.str. Pawła Sadłowskiego

07.09.2023

st.str. Paweł Sadłowski pełni służbę w Naszej komendzie od 2021 roku, dodatkowo biorąc udział w prestiżowych zawodach i osiągając dobre wyniki, dowodzi swojej wyjątkowej umiejętności, zaangażowaniu i determinacji.

Drużyna, której był członkiem reprezentująca Komendę Wojewódzką PSP w Gdańsku zajęła 6. miejsce na Mistrzostwach Polski FireFit Championships Europe, które odbyły się we Wrocławiu, w dniach 23-24 czerwca 2023 r.
Kolejne zawody to indywidualny start w kategorii Open, na których zajął 23 miejsce na 128 zawodników na Mistrzostwach Polski w formule TFC Toughest Firefighter Challenge, które odbyły się w Płocku w dniu 23 lipca 2023 r.
Ostatnie zawody to 17 Berlin Firefighter CHALLENGE, które odbyły się w sierpniu br., na których Paweł zajął 44. miejsce na 164 zawodników to niesamowite osiągnięcie .
st.str. Paweł Sadłowski jest godnym reprezentantem naszej jednostki i jest wzorem dla innych strażaków. Gratulujemy mu sukcesów i życzymy dalszych udanych startów w przyszłości. Niech nadal trenuje i rozwija swoje umiejętności, pomagając jednocześnie społeczności jako strażak .

Opracowanie: mł. kpt. Anna Piechowska
Zdjęcia: galeria prywatna Pawła Sadłowskiego