W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Chrośnica - zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów

11.10.2020

Dzień. Dwa uszkodzone samochody osobowe mają rozbite przody. W tle wozy strażackie, kartka pogotowia ratunkowego oraz strażacy.

W dniu 11 października o godz. 16:59 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego przyjął z Centrum Powiadamiana Ratunkowego zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w okolicach miejscowości Chrośnica na drodze wojewódzkiej nr 302. Po przybyciu na miejsce ustalono iż w zdarzeniu do którego doszło na skrzyżowaniu uczestniczą trzy pojazdy, którymi podróżowało pięć osób.  Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, odłączeniu zasilania w rozbitych pojazdach, a także oświetleniu teren działań. Po przebadaniu uczestników zdarzenia, zespół ratownictwa medycznego zadecydował o przetransportowaniu dwóch osób poszkodowanych do szpitala w Nowym Tomyślu. Na miejscu czynności dochodzeniowe prowadzili funkcjonariusze policji.

 

Opracowanie: kpt. Jakub Kłosowski
Zdjęcia: st. sekc. Mikołaj Antkowiak

Zdjęcia (3)