W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Tragiczny wypadek na trasie Biała Nyska - Siestrzechowice.

14.04.2021

14 kwietnia 2021 roku około godz. 15:24 dyżurny SKKP PSP w Nysie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Biała Nyska – Siestrzechowice.

Wypadek na trasie Biała Nyska - Siestrzechowice.

Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy z JRG PSP nr 1 Nysa. Po alarmowym przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren działań. W wyniku przeprowadzonego rozpoznania ustalono, że samochód osobowy marki Audi A4 zjechał do przydrożnego rowu uderzając przodem w drzewo, pojazdem podróżowały dwie osoby dorosłe. Kierujący pojazdem znajdował się poza samochodem w bezpiecznym miejscu natomiast pasażerka pojazdu nieprzytomna uwięziona wewnątrz pojazdu. Działania zastępów PSP polegały na: udzieleniu KPP pasażerce uwięzionej wewnątrz pojazdu, wykonaniu dostępu do poszkodowanej za pomocą urządzeń hydraulicznych, ewakuowaniu poszkodowanej na zewnątrz pojazdu, udzieleniu KPP kierującemu pojazdem, podaniu prądu piany do komory silnika, zakręceniu zaworu na butli LPG. Przybyłe na miejsce zdarzenia zespoły ZRM Nysa przejęły poszkodowanych oraz zabrały do szpitala.

Zdjęcia (8)