W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

mł. bryg. mgr inż. Ryszard Dudek

Z-ca Komendanta Powiatowego

Na zdjęciu widoczny zastępca komendanta powiatowego. Mężczyzna na jasnym tle, w mundurze galowym, posiadający baretki 3 odznaczeń, imiennik, sznur galowy.

Pan mł. bryg. Ryszard Dudek służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął w 2000 roku jako słuchacz podchorąży następnie od 01.07.2005 do nadal pełni w KP PSP Oświęcim, zaczynając od stanowiska młodszy specjalista, następnie specjalista, kierownik sekcji w pionie kontrolno rozpoznawczym. Od 01.01.2020 Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Oświęcimiu.  Ukończone uczelnie: Szkoła Główna Służby Pożarniczej - 2005r. (mgr inż. poż.),  Studia Podyplomowe: Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem” 2007 r.,  Uniwersytet Ekonomiczny
w Krakowie „Zarządzanie Kapitałem Ludzkim” 2009 r. Szkoła Główna Służby Pożarniczej „Zapobieganie Pożarom i Awariom” 2016 r.  

W trakcie służby wyróżniony medalami odznaczeniami:

Brązowym Medalem za Długoletnia Służbę

Brązową Odznaką Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej

Srebrnym Medalem Za zasługi Dla Pożarnictwa

Złotą Odznaką Honorowego Dawcy Krwi.   

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
18.12.2020 10:29 Przemysław Jelonek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sekcja ds. Organizacyjno-Kadrowych
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
mł. bryg. mgr inż. Ryszard Dudek 1.0 18.12.2020 10:29 Przemysław Jelonek

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP