W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. mgr inż. Ryszard Dudek

Z-ca Komendanta Powiatowego

Na zdjęciu widoczny zastępca komendanta powiatowego. Mężczyzna na jasnym tle, w mundurze galowym, posiadający baretki 3 odznaczeń, imiennik, sznur galowy.

bryg. mgr inż. Ryszard Dudek – Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

 

Służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął w 2000 r. jako słuchacz podchorąży Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. W lipcu 2005 r. dołączył do Kadry Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu zaczynając od stanowiska młodszy specjalista. W 2005 r. ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej otrzymując tytuł magistra inżyniera Pożarnictwa. W trakcie służby ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie w zakresie Zarządzania Kapitałem Ludzkim oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w zakresie Zapobiegania Pożarom i Awariom. Jednocześnie kolejno przechodził etapy w Komendzie jako specjalista, kierownik sekcji ds. kontrolno-rozpoznawczych, a w styczniu 2020 r. bryg. Ryszard Dudek objął stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Oświęcimiu.  W trakcie służby został wyróżniony odznaczeniami takimi jak: Srebrny Medal za Zasługi Dla Pożarnictwa, Brązowy Medal za Długoletnią Służbę, Złoty Krzyż Zasługi Orderu Świętego Floriana. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Klubu Honorowych Dawców Krwi „Strażak”.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
18.12.2020 10:29 Przemysław Jelonek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sekcja ds. Organizacyjno-Kadrowych
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. mgr inż. Ryszard Dudek 3.0 04.05.2022 13:47 Maciej Dziura
mł. bryg. mgr inż. Ryszard Dudek 2.0 02.09.2021 11:50 Maciej Dziura
mł. bryg. mgr inż. Ryszard Dudek 1.0 18.12.2020 10:29 Przemysław Jelonek

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}