W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Leśniewo. Samochód osobowy uderzył w drzewo.

16.05.2021

Wypadek Leśniewo. Samochód koloru srebrnego na prostym odcinku uderzył w drzewo.

16 maja 2021 r. o godzinie 23.19 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Pucku wpłynęło zawiadomienie o uderzeniu samochodu osobowego w drzewo w miejscowości Leśniewo


Do zdarzenia zostały zadysponowane: 2 zastępy z JRG Puck oraz z OSP Leśniewo.


Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów z OSP Leśniewo oraz zastępów z JRG Puck stwierdzono, że na prostym odcinku jezdni samochód osobowy uderzył w drzewo, w wyniku czego poszkodowana  została jedna osoba. Osoba poszkodowana była nieprzytomna z zachowanym tętnem i oddechem, znajdowała się w pojeździe (niezakleszczona).
Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu przez ratowników z OSP 
i PSP kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej  do czasu przybycia na miejsce karetki pogotowia. Po przybyciu na miejsce medyków osoba poszkodowana została wydobyta z pojazdu oraz po przebadaniu przez ratowników medycznych zabrana została do szpitala w Wejherowie. Po zakończonych czynnościach dochodzeniowo - śledczych posprzątano jezdnię. 
 

Zdjęcia (3)