W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Tragedia na drodze w Jastrzębiej Górze

05.11.2020

Zdjęcie ze zniszczonym przodem przełamanego samochodu w tle samochód straży pożarnej z włączonymi niebieskimi sygnałami i strażacy, samochody policji oraz karetki pogotowia.

5 listopada 2020 r. o godz. 23.03 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Pucku wpłynęło zawiadomienie o zderzeniu samochodu osobowego w słup oświetleniowy w Jastrzębiej Górze przy ul. Rozewskiej.

Do zdarzenia zostały zadysponowane: 2 zastępy z JRG Puck, OSP Jastrzębia Góra oraz OSP Chłapowo. 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów z OSP Chłapowo, OSP Jastrzębia Góra oraz zastępy z JRG Puck stwierdzono, że samochód osobowy marki Ford Focus uderzył bokiem w betonowy słup oświetleniowy. W wyniku zderzenia samochód przełamał się na dwie części. Przód samochodu znajdował się po przeciwnej stronie jezdni. Razem samochodem podróżowały cztery osoby.
Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym przez ratowników. 
W wyniku zdarzenia dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, a dwie osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitali. Pracownicy Energii zabezpieczyli pękniętą lampę
 

Zdjęcia (3)