W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strażacy rozpoczęli kolportaż ulotek informacyjnych na temat profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID-19

23.03.2021

Kolportaż ulotek informacyjnych na temat profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID-19

Do komend miejskich i powiatowych z całego kraju zostało przekazanych 10 mln ulotek propagujących wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19. Natępnie rozpoczął się proces ich dostarczenia do mieszkańców małych miejscowości i wsi m.in. przez druhów ochotniczych straży pożarnych powiatu rawskiego. Wcześniej, strażacy KP PSP w Rawie Mazowieckiej spersonalizowali ulotki umieszczając, na każdej z nich, numery telefonów do gminnych koordynatorów szczepień.

22 marca na teren powiatu rawskiego rozpoczęł się kolportaż ok. 15 tyś. ulotek. 

Przypominamy również, że w ramach Narodowego Programu Szczepień strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień przeciw COVID-19 osobom, które nie mają możliwości dotarcia we własnym zakresie. Przedsięwzięcie prowadzone jest we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

Zdjęcia (2)