W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

POWAŻNY URAZ MOTOROWERZYSTY

04.04.2021

Motorower i dwa samochody osobowe uczestniczyły w kolizji na skrzyżowaniu w okolicy stacji paliw w Gołaszynie. 23-letni motorowerzysta z poważnym urazem nogi trafił do szpitala.

Kolizja w Gołaszynie

Zdarzenie miało miejce w niedzielę 4 kwietnia 2021 r. po godz. 11.00. Z ustaleń policji wynika, że kierujący jednośladem na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu  renault megane, doprowadzając do zderzenia z nim. Następnie odbijając się od tego samochodu, uderzył w stojącego na skrzyżowaniu volkswagena passata.

Strażacy udzielili poszkodowanemu mieszkańcowi gminy Bojanowo kwalifikowanej pierwszej pomocy, polegającej m.in. na wparciu psychicznym oraz opatrzeniu rany i stabilizacji kończyny dolnej. Motorowerzysta został przewieziony do szpitala w Poznaniu.

W działaniach ratowniczych brali udział druhowie z OSP w Sarnowie i Bojanowie oraz strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu.

Opracowanie: mł.bryg.Krzysztof Skrzypczak, zastępca komendanta powiatowego PSP

Zdjęcia: dh Michał Skrzypczak, OSP w Izbicach

 

Zdjęcia (13)