W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

TOURANEM W OGRODZENIE

04.04.2021

Młody rawiczanin, kierujący volkswagenem touranem w sposób niezamierzony zaparkował auto na jednej z posesji przy ul. Długiej. Najpierw jednak rozbił mur i fragment betonowego płotu.

Kolizja w Rawiczu

Kolizja miała miejsce w niedzielę 4 kwietnia 2021 r. ok. godz. 1.00. W usuwaniu jej skutków brały udział dwa zastępy strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu. Działania ratownicze polegały m.in. na zabezpieczeniu i oświetleniu terenu oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy 20-letniemu kierowcy, mieszkańcowi miasta, który ostatecznie został przewieziony do szpitala w Lesznie.

Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez policjantów, z jezdni usunięto porozrzucane fragmenty ogrodzenia.

Strażacy wrócili do bazy o 2.12. Straty spowodowane kolizją wstępnie oszacowano na 20 tys. zł. Pasażerom volkswagena nic się nie stało.

Opracowanie: mł.bryg.Krzysztof Skrzypczak, zastępca komendanta powiatowego PSP

Zdjęcia: JRG KP PSP w Rawiczu

Zdjęcia (5)