W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej w powiecie sanockim

19.05.2021

Zdjęcie przedstawia osoby siedzące na sali w trakcie prowadzonych konsultacji społecznych projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej.

W ramach konsultacji społecznych projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej Komendant Powiatowy PSP w Sanoku - bryg. Grzegorz Oleniacz oraz Z-ca Komendanta Powiatowego PSP – mł. bryg. Florian Semenowicz w dniu 17 maja br. w siedzibie OSP ksrg Niebieszczany i 18 maja br. w remizie OSP ksrg Długie odbyli spotkania z druhami ochotniczych straży pożarnych. Były to spotkania z przedstawicielami jednostek terenu powiatu sanockiego.

Spotkania konsultacyjne projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej miały na celu przedstawienie najważniejszych założeń ustawy.
Spotkania miały charakter merytorycznej i konstruktywnej rozmowy. W trakcie spotkań druhowie przekazali liczne uwagi i propozycje do treści projektu.

 

Opracowanie: KP PSP Sanok

Zdjęcia: KP PSP Sanok

Zdjęcia (2)