W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

mł. bryg. Florian Semenowicz

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku

Zdjęcie wykonane na białym tle przedstawia profil zastępcy komendanta powiatowego PSP w Sanoku mł. bryg. Floriana Semenowicza. Komendant ubrany jest w granatowy mundur wyjściowy PSP ze złotym sznurem.

Mł. bryg. mgr inż. Florian Semenowicz służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął w 1997 r. jako kadet Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie. Po ukończeniu szkoły aspirantów rozpoczął w 1999 r. służbę stałą w Komendzie Powiatowej PSP w Sanoku. W okresie trwającej służby zajmował stanowiska: młodszego inspektora, inspektora, starszego inspektora, młodszego specjalisty, starszego specjalisty, naczelnika w wydziale organizacyjno-kwatermistrzowskim, dowódcy JRG.

W 2006 r. ukończył studia inżynierskie na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W 2008 r. został absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

W 2010 r. ukończył studia magisterskie na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

Od dnia 4 lipca 2018 r. Podkarpacki Komendant Wojewódzki PSP powierzył mu pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku, a następnie od dnia 16 listopada 2018 r. został powołany na ww. stanowisko.

Odznaczony m.in. Srebrnym Medalem za Długoletnia Służbę, Srebrną Odznaką za Zasługi dla Ochrony Przeciwpożarowej, Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
26.11.2020 12:21 kpt. Paweł Giba
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Operacyjno - Rozpoznawczy
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
mł. bryg. Florian Semenowicz 2.0 30.11.2020 14:00 kpt. Paweł Giba
mł. bryg. Florian Semenowicz 1.0 26.11.2020 12:21 kpt. Paweł Giba

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}