W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej

03.05.2021

Zdjęcie prtzedstawia grafikę poglądową projektu ustawy. Na pierwszym tle Orzeł z Godła RP na niebieskim tle. W tle niebieska teczka oraz napis "projekt ustawy" na kremowym tle.

W czwartek 29 kwietnia 2021 r. w siedzibie MSWiA, podczas konferencji prasowej ogłoszono założenia projektu ustawy o ochotniczej straży pożarnej. Dokument ten jeszcze tego samego dnia został przesłany przez Komendę Główną PSP do wszystkich komend wojewódzkich PSP z poleceniem przekazania do komend miejskich/powiatowych PSP i udostępnienia jednostkom ochotniczych straży pożarnych. Teraz projekt będzie podlegał konsultacjom społecznym. Poniżej zamieszczamy jego treść.

 

Opracowanie: KG PSP

Zdjęcia: https://www.ozogtomczykowski.pl/aktualnosci/alert-prawny-rzadowy-projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-kodeks-spolek-handlowych-oraz-niektorych-innych-ustaw

Materiały

Projekt ustawy o OSP do konsultacji
projekt​_ustawy​_o​_OSP​_wersja​_do​_konsultacji.pdf 0.17MB