W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Bezpieczny akwen w powiecie sępoleńskim

11.07.2021

Zdjęcie wykonano porą dzienną, na zdjęciu łódź motorowa Państwowej Straży Pożarnej z dwoma strażakami, funkcjonariuszem komendy policji i ratownikiem wodnym na pokładzie, płyną po zbiorniku wodnym.

W dniach 10 i 11 lipca 2021 roku w ramach akcji „Bezpieczny akwen” w naszym powiecie, nad jeziorem Sępoleńskim oraz Mochel w Kamieniu Krajeńskim, strażacy wraz z przedstawicielami Policji i ratownikami WOPR przeprowadzali kontrolę kąpielisk, wypożyczalni sprzętu wodnego oraz łodzi turystycznych, żeglarskich i wędkarskich. Kontroli podlegały dzienne rejestry wypożyczania sprzętu, posiadanie zestawów do udzielania pierwszej pomocy, gaśnice. Sprawdzano stan techniczny i wyposażenie strzeżonych kąpielisk. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa na akwenach wodnych w okresie przerwy wakacyjnej.

Zdjęcia (3)