W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ćwiczenia obiektowe w fabryce sprężyn „RONET” w Wituni.

30.06.2021

Zdjęcie wykonano w magazynie firmy Ronet w ciągu dnia. Widok na bramę magazynową otwartą, po lewej stronie stoi kilka zafoliowanych palet. W bramie dwóch strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Ubraniach specjalnych z aparatami ochrony układu oddechowego, jeden z nich ubiera rękawice specjalne obok nich leży linia wężowa z prądownicą po lewej stronie oraz rozdzielaczem po prawej stronie. W tle na parkingu widocznych trzech strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej oraz jeden strażak Państwowej Straży Pożarnej, za nimi stoi średni samochód gaśniczy.

W dniu 29.06.2021 roku na w fabryce sprężyn „RONET” w Wituni zostały przeprowadzone ćwiczenia obiektowe.  Głównym celem ćwiczeń było praktyczne sprawdzenie koordynacji działań służb ratowniczych w przypadku wystąpienia pożaru lub zagrożenia utraty zdrowia pracowników firmy oraz zapoznanie się ratowników JOP z nowo powstałym zakładem i zagrożeniami jakie w nim występują. W ćwiczeniach brały udział jednostki:

  1. JRG Sępólno Krajeńskie
  2. OSP Więcbork
  3. OSP Sypniewo

Zdjęcia (3)