W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nowy funkcjonariusz i promocja

02.07.2021

Zdjęcie wykonane w ciągu dnia, przedstawia pododdziały aspirantów Państwowej Straży Pożarnej podczas promocji na placu Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. W tle orkiestra oraz budynki, garaże oraz hala sportowa Szkoły Aspirantów.

Miło nam poinformować, że z dniem 1 lipca szeregi sępoleńskich strażaków zasilił nowy funkcjonariusz-Radosław Rybarczyk. W zawiązku z tym na placu Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim odbyła się zbiórka, w czasie której Komendant Powiatowy PSP st. bryg. Maciej Suchomski wręczył decyzję personalną oraz życzył sukcesów w służbie nowemu strażakowi. Natomiast w dniu 30 czerwca w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu odbyła się promocja absolwentów, którzy uzyskali tytuł technika pożarnictwa i otrzymali stopień młodszego aspiranta. Wśród promowanych znalazła się funkcjonariuszka Komendy Powiatowej PSP w Sępolnie Krajeńskim mł. asp. Anna Siekierka.

Zdjęcia (4)