W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strażacy po służbie udzielili pomocy

02.09.2021

Zdjęcie wykonano porą dzienną, wykonano przy ulicy Wojska Polskiego w Więcborku. Na zdjęciu widać tyłem 3 strażaków udzielających pomocy poszkodowanemu po wypadku. Bokiem stoi ratownik medyczny , natomiast przodem stoi policjant. Po prawej stronie kartka pogotowia ratunkowego o którą oparte są nosze typu deska. W tle budynek mieszkalny.

W środę 1 września 2021 roku o godz. 16.54 w Więcborku przy ulicy Wojska Polskiego doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. W wyniku wypadku poszkodowany został motocyklista, któremu jako pierwsi kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili mieszkający nieopodal miejsca zdarzenia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim st. ogn. Krzysztof Jacuński i asp. Piotr Górny-Martin. Poszkodowany został zabrany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zdjęcia (4)