W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#SzczepimySię Straż Pożarna wspomaga Narodowy Program Szczepień

30.01.2021

Zdjęcie wykonano przed wejściem do punktu szczepień przeciw COVID-19 w Kamieniu Krajeńskim. Na zdjęciu Starsza Pani podtrzymywana za ręce przez Panią w średnim wieku oraz strażaka OSP.

W ramach  ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19 strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień osobom, które nie mogą tam dojechać we własnym zakresie. Akcja jest  prowadzona we współpracy z punktami szczepień oraz jednostkami samorządu terytorialnego. Gminy wskazywały potrzeby i przekazywały je komendantom miejskim i powiatowym PSP.

W dniach od 21.01.2021 do 30.01.2021 jednostka OSP Sitno, OSP Witkowo,OSP Sepólno, OSP Duża Cerkwica udzielała pomocy w sumie siedmiu osobom starszym, mających problemy z poruszaniem się w dowozie z miejsca zamieszkania do punktów szczepień w miejscowościach Wąwelno, Sępólno Krajeńskie oraz Kamien Krajeński.

 

Pod numerem 989 można uzyskać dostęp do bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

Zdjęcia (6)