W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczyste ślubowanie i wręczenie awansów

31.08.2021

Zdjęcie wykonano porą dzienną, na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim. Przedstawia ślubowanie strażaka Radosława Rybarczyka (po prawej ) podczas uroczystego zdania i przejęcia zmiany służbowej. Starszy brygadier Maciej Suchomski ubrany w mundur wyjściowy wygłasza mowę, na dalszym planie poczet sztandarowy oraz strażacy ubrani w ubrania specjalne ustawieni w szeregu, a także dowódca zmiany ubrany w mundur służbowy stoją na baczność.

W dniu 31.08.2021 r. podczas zmiany służby podziału bojowego odbyło się uroczyste ślubowanie str. Radosława Rybarczyka. Ślubowanie zgodnie z ceremoniałem przyjął Komendant Powiatowy PSP w Sępólnie Krajeńskim st. bryg. Maciej Suchomski. Po odczytaniu roty ślubowania Komendant Powiatowy życzył str. Radosławowi Rybarczykowi sukcesów w służbie.

Jednocześnie wręczone zostały także awanse na wyższe stanowiska służbowe, które otrzymali:

mł. asp. Przemysław Winowiecki - na stanowisko d-cy zastępu, ogn. Tomasz Mrugalski - na stanowisko starszego operatora sprzętu, mł. ogn. Rafał Lica i mł. ogn. Dawid Steinborn - na stanowiska operatorów sprzętu.

Zdjęcia (4)