W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

ŚMIERTELNY WYPADEK NA KRAJOWEJ 15

30.04.2021

Zderzenie samochodu Opel Vectra z ciężarowym Manem okazało się tragiczne w skutkach dla kierującej pojazdem osobowym.

ŚMIERTELNY WYPADEK NA KRAJOWEJ 15

Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Poznaniu poinformowało Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Środzie Wielkopolskiej o zderzeniu dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 15 na wysokości miejscowości Miąskowo w gminie Krzykosy.
Do działań zadysponowane zostały dwa zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Środzie Wlkp. oraz jednostki OSP Miąskowa i Krzykos.
Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego niestety stwierdził zgon kierującej pojazdem osobowym. Działania strażaków w głównej mierze skoncentrowane były na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu dostępu przy użyciu narzędzi hydraulicznych do wnętrza pojazdu osobowego w celu dokładnego przeszukania wraku pojazdu, aby upewnić się czy pojazdem podróżowała tylko jedna osoba.  Dalsze działania polegały na kierowaniu ruchem, neutralizacji plam oleju oraz uprzątnięciu z jezdni pozostałości po wypadku.
Czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia wyjaśni policja pod nadzorem prokuratora.
Opracowanie i zdjęcia: kpt. Daniel Pawłowski
 

Zdjęcia (3)