IX Bieg Strażaków o Puchar Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

19.09.2021

9 edycja biegu Przemyska Dycha

19 września 2021 roku w Przemyślu funkcjonariusze naszej komendy wzięli udział w biegu ulicznym pn. IX Przemyski Bieg Uliczny na dystansie 10 km – „Przemyska Dycha”.  W ramach zawodów odbył się IX Bieg Strażaków o Puchar Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP wliczany do cyklu Pucharu Polski Strażaków PSP w Biegach.

W zawodach wystartowało 472 zawodników, w tym 37 strażaków z całego kraju.

Komendę powiatowej PSP reprezentowali następujący zawodnicy:

st. str. Marcin Kurkiewicz, st. str. Tomasz Wyka, st. kpt. Krystian Bąk

Biegi zakończyły się wielkim sukcesem naszych biegaczy:

st .str. Marcin Kurkiewicz z czasem 35min 38 sek., zajął I miejsce w kategorii wiekowej mężczyzn M-20 Open a zarazem I miejsce w klasyfikacji generalnej strażaków .

st. str. Tomasz Wyka z czasem 40 min 22 sek. został skalsyfikowany na I miejscu w kategorii M-29 strażaków

st. kpt. Krystian Bąk zajął w kategorii M 30-39 strażaków 5 miejsce z czasem 41 min 43 sek.

Opracowanie i zdjęcia: st. kpt. Krystian Bąk - Oficer prasowy KP PSP