W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie podkaprackiego komendanta wojewódzkiego PSP z druhami OSP w sprawie projektu ustawy o ochotniczej straży pożarnej

13.05.2021

Przywitanie podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP przez wójta gminy Zaleszany Pawła Gardego

13 maja 2021 r. o godz. 17:00 w remizie strażackiej ochotniczej straży pożarnej w Kotowej Woli doszło do spotkania podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP z druhami OSP z terenu powiatu stalowowolskiego. Tematem spotkania były konsultacje w sprawie projektu ustawy o ochotniczej straży pożarnej, której celem będzie uregulowanie sytuacji stowarzyszeń jakimi są ochotnicze straże pożarne. Spotkanie rozporczął wójt gminy Zaleszany Paweł Gardy, który przywitał przybyłych na spotkanie gości a następnie głos oddał nadbryg. Andrzejowi Babcowi. Pan komendant bardzo szczegółowo omówił założenia nowej ustawy, a  po ich przedstawieniu spotkanie przybrało formę dyskusji, w której druhowie zadawali pytania dot. zapisów w omawianym projekcie ustawy, przedstawiali uwagi i spostrzeżenia. Trafne spostrzeżenia zostały odnotowane i zostaną przekazane do rozpatrzenia twórcom konsultowanego projektu.

Materiały

Prezentacja ustawy o OSP
Prezentacja​_ustawy​_o​_OSP.pptx 0.38MB

Zdjęcia (3)