W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

01.08.2021

Fotografia przedstawia ujęcie frontu budynku Komendy Powiatowej PSP w Strzelcach Krajeńskich. W czterech otwartych bramach garażu obok siebie wyjeżdżają jednocześnie cztery pojazdy pożarnicze z włączonymi światłami błyskowymi. Jest dzień, niebo jest zachmurzone.

1 sierpnia o godzinie 17:00 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Krajeńskich uczcili pamięć Powstańców Warszawskich. O godzinie "W" otwarto bramy garażu jednostki, z bram zostały wyprowadzone pojazdy pożarnicze  z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Wydarzenie to odbyło się we wszstkich jednostkach Państwowej Straży Pożarnej w całej Polsce - w taki sposób strażacy oddają hołd Bohaterom Powstania Warszawskiego.

Poniżej zamieszczamy nagranie z wydarzenia.

Wideo

Zdjęcia (3)