W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

I etap ćwiczeń "Lasy 2021"

02.09.2021

Zdjęcie przedstawia spotkanie, które odbywa się w sali szkoleniowej. W centrum zdjęcia widać stoły przy których siedzą funkcjonariusze oraz inni uczestniczący w szkoleniu. Jena osoba prowadząca szkolenie, która siedzi jest ubrana w niebieską koszulę. Na tle rzutnika widać logo Państwowej Straży Pożarnej.

2 września 2021 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie odbył się pierwszy etap ćwiczeń pod kryptonimem „Lasy 2021” - gra decyzyjna. Oprócz organizatorów przedsięwzięcia tj. Starostwo Powiatowe w Świdwinie, Nadleśnictwo Świdwin oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie brali udział przedstawiciele z: Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie, Wojskowa Straż Pożarna Świdwin, Wójt Gminy Brzeżno oraz przedstawiciele jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu świdwińskiego. Na spotkaniu zostały przedstawione założenia, cele oraz zadania dla poszczególnych służb biorących udział w ćwiczeniach, które odbędą się 4 września 2021 r. na terenie Leśnictwa Karsibór.

Powyższe ma na celu doskonalenie współdziałania straży pożarnej z innymi służbami oraz instytucjami.

 

Opracowanie: mł. asp. mgr inż. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia: mł. asp. mgr inż. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia (4)