Niesamowita forma Świdwińskich Strażaków

28.08.2021

Zdjęcie przedstawia zawodników stojących na podium z flagami swoich państw w zawodach w Kołobrzegu

27 – 28 sierpnia 2021 r. w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Polski Toughest Firefighter Challenge.

W zawodach tych brali udział strażacy z Polski, Czech oraz Niemiec. Naszą komendę reprezentowało czterech funkcjonariuszy: mł. ogn. Sylwester Kemprowski, mł. asp. Przemysław Orenczak, mł. ogn. Grzegorz Dunder oraz st. sekc. Rafał Żurek. W starcie indywidualnym I miejsce zajął mł. ogn. Sylwester Kemprowski w kategorii wiekowej 45 plus, I miejsce wywalczył startując w tandemie w kategorii wiekowej 40 plus oraz I miejsce startując w sztafecie. Natomiast st. sekc. Rafał Żurek w starcie indywidualnym zajął III miejsce w kategorii wiekowej 40 plus.

Serdecznie gratulujemy Naszym zawodnikom!!

Opracowanie: mł. asp. mgr inż. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia : mł. ogn. Sylwester Kemprowski