W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nowy pracownik korpusu służby cywilnej w KP PSP Świdwin

14.07.2021

Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn ubranych w czarne mundury strażackie oraz maseczki chirurgiczne, jeden z nich trzyma w rękach dokumenty. Za nimi widnieje baner z logiem PSP oraz napisem: "Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie". Za banerem widzimy ścianę z tapetą w szare cegły. Na ścianie wisi Godło Rzeczypospolitej Polskiej. Zdjęcie wykonano w gabinecie Komendanta Powiatowego PSP w Świdwinie.

Od lipca 2021 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie wzbogaciła się o nowego pracownika korpusu służby cywilnej. Pani mgr Edyta Grzystek jest Naszą nową Główną Księgową.

Przypomnijmy, że w Państwowej Straży Pożarnej oprócz funkcjonariuszy służą pracownicy korpusu służby cywilnej.

Serdecznie witamy w Naszym gronie oraz życzymy sukcesów, spełnienia marzeń i oczywiście długich lat w szeregach korpusu służby cywilnej Państwowej Straży Pożarnej.

 

Opracowanie: mł. asp. mgr inż. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia : mł. asp. mgr inż. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia (3)