W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podpisanie porozumienia o wyznaczeniu nowych obszarów chronionych

08.06.2021

Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn ubranych w czarne mundury strażackie oraz maseczki chirurgiczne podających sobie ręce, jeden z nich trzyma w rękach dokumenty. Za nimi widnieje baner z logiem PSP oraz napisem: "Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie". Za banerem widzimy ścianę z tapetą w szare cegły. Na ścianie wisi Godło Rzeczypospolitej Polskiej. Zdjęcie wykonano w gabinecie Komendanta Powiatowego PSP w Świdwinie.

8 czerwca 2021 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie zostało podpisane porozumienie o wyznaczeniu nowych obszarów chronionych przez Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej. Zostało ono zawarte pomiędzy bryg. Józefem Brzezińskim Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie, a bryg. Andrzejem Wójtowiczem Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku. Głównym celem porozumienia jest podjęcie przez Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze działań w możliwie najkrótszym czasie, niezależnie od przynależności administracyjnej.

Po podpisaniu dokumentu delegacja z KP PSP Szczecinek w składzie: bryg. Andrzej Wójtowicz - Komendant Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku, kpt. Mirosław Śledź – p.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku, st. kpt. Michał Popowicz - Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku oraz delegacja z KP PSP Świdwin w składzie:  bryg. Józef Brzeziński - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie, mł. asp. Bartłomiej Kozicki – Starszy inspektor ds. operacyjno-szkoleniowych udali się do zakładu produkcyjnego „Browar Połczyn-Zdrój Sp. z o.o.” celem rozpoznania operacyjnego oraz wstępnych ustaleń ćwiczeń zgrywających powiaty szczecinecki oraz świdwiński.

 

Opracowanie: mł. asp. inż. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia: mł. asp. inż. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia (9)