W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie podsumowujące ćwiczenia pod kryptonimem "Lasy 2021"

14.09.2021

Zdjęcie przedstawia spotkanie, które odbywa się w sali szkoleniowej. W centrum zdjęcia widać stoły przy których siedzą funkcjonariusze oraz inni uczestniczący w szkoleniu. Jena osoba prowadząca szkolenie, która siedzi jest ubrana w niebieską koszulę oraz czarny polar.

14 września 2021 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie odbyło się podsumowanie ćwiczeń pod kryptonimem „Lasy 2021”. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele: Starostwa Powiatowego w Świdwinie, Nadleśnictwa Świdwin, Komendy Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie, Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie oraz przedstawiciele jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu świdwińskiego. Celem spotkania było przedstawienie uwag oraz wniosków z przeprowadzonych ćwiczeń. Najważniejsze z nich to:

  1. Doposażenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Świdwinie w pompę wysokiej wydajności.
  2. Działania zmierzające do poprawy łączności radiowej.

 

Opracowanie: mł. asp. mgr inż. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia: mł. asp. mgr inż. Bartłomiej Kozicki

Wideo

Zdjęcia (2)