W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szkolenie w KP PSP Świdwin

15.07.2021

Zdjęcie przedstawia szkolenie, które odbywa się w sali szkoleniowej. W centrum zdjęcia widać stoły przy których siedzą funkcjonariusze uczestniczący w szkoleniu ubrani w czarne mundury oraz maseczki chirurgiczne. Jena osoba prowadząca szkolenie, która siedzi przy komputerze jest ubrana w niebieską służbową koszulę. W tle zdjęcia widać: drzwi, lampy alarmowe, rzutnik, tablice projekcyjną na której wyświetlony jest program do łączności, żaluzje okienne.

15 lipca 2021 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie odbyło się szkolenie, które realizowane było wspólnie z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego powiatu świdwińskiego. Tematyka szkoleń obejmowała:

  1. Bezpieczeństwo państwa. Zarządzanie kryzysowe w RP na wypadek zagrożeń niemilitarnych – prowadzący Rafał Drwal – pracownik Wydziału zarządzania Kryzysowego.
  2. Zakres zadań Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie i sposoby realizacji zadań operacyjnych ujętych w Powiatowym Planie Ratowniczym w odniesieniu do planów operacyjnych powiatu i województwa – prowadzący bryg. mgr inż. Mirosław Niezgoda – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Świdwinie oraz mł. asp. mgr inż. Bartłomiej Kozicki – Starszy inspektor ds. operacyjno-szkoleniowych.

Przedmiotowe szkolenie odbyło się ze szczególnym zachowaniem reżimu sanitarnego w związku z panującą epidemią koronawirusa SARS-Cov-2.

 

Opracowanie: mł. asp. mgr inż. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia : Julia Bober

Zdjęcia (3)