W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Turniej finałowy XXII mistrzostw województwa podkarpackiego strażaków PSP w futsalu

21.09.2021

Na zdjęciu widać drużynę reprezentująca Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych na XXII finałach mistrzostw w futsalu dla strażaków PSP z województwa podkarpackiego.

21 września 2021 roku strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych, wzięli udział w turnieju finałowym XXII mistrzostw, dla strażaków PSP z województwa podkarpackiego w futsalu.

Turniej odbył się w Nowym Żmigrodzie (powiat jasielski), a oprócz reprezentacji z Ustrzyk Dolnych udział w turnieju wzięli strażacy z: KP PSP Jasło, KP PSP Leżajsk, KM PSP Przemyśl, KP PSP Brzozów i KP PSP Stalowa Wola.

Turniej został uroczyście rozpoczęty przez bryg. Piotra Śmietanę, komendanta powiatowego PSP w Jaśle, a w uroczystym zakończeniu turnieju i wręczeniu pucharów oraz nagród uczestniczył zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Andrzej Marczenia.

Klasyfikacja końcowa:

  1. KP PSP Leżajsk
  2. KP PSP Jasło
  3. KM PSP Przemyśl
  4. KP PSP Brzozów
  5. KP PSP Ustrzyki Dolne
  6. KP PSP Stalowa Wola

 

Opracowanie: sekc. Grzegorz Jagodziński, KP PSP w Ustrzykach Dolnych
Zdjęcia: mł. bryg. Edward Gronek, st. str. Dariusz Piekuś, www.nowyzmigrod24.pl

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}