W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Opłaty z tytułu reklam napojów alkoholowych

Informacje dla podmiotów wnoszących opłaty z tytułu reklam napojów alkoholowych na Fundusz Zajęć Sportowych dla Uczniów.

Opłatę z tytułu reklam napojów alkoholowych, zgodną z deklarcją DRA-1, podmioty wnoszą bezpośrednio na wyodrębniony rachunek Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów utworzony w tym celu przez ministra właściwego do spraw kultury fizycznej – Ministra Sportu, prowadzony przez:

Bank Gospodarstwa Krajowego
Nr rachunku 48 1130 1017 0200 0000 0013 7186

Materiały

Deklaracja RDA-1
Deklaracja​_RDA-1.pdf 0.08MB
Rozporządzenie MSiT z dnia 1 marca 2011 r. w sprawie wzoru zbiorczej deklaracji miesięcznej dotyczącej opłaty wnoszonej przez podmioty świadczące usługę będącą reklamą napojów alkoholowych
Rozporządzenie​_MSiT​_z​_dnia​_1​_marca​_2011​_r​_w​_sprawie​_wzoru​_zbiorczej​_deklaracji​_miesięcznej​_dotyczącej​_opłaty​_wnoszonej​_przez​_podmioty​_świadczące​_usługę​_będącą​_reklamą​_napojów​_alkoholowych.pdf 0.11MB