W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Program #SzczepimySię z OSP – OSP Cybinka najaktywniejsza w województwie lubuskim

17.08.2021

szczepimy sie z OSP

Ochotnicza Straż Pożarna w Cybince jest najaktywniejszą w województwie lubuskim w akcji #SzczepimySię z OSP. Obecnie znajduje się na 16 miejscu w rankingu spośród wszystkich jednostek OSP w kraju. Jednostka ta po raz kolejny potwierdza swoją gotowość do udziału we wszelkich akcjach społecznych, także tych związanych ze zwalczaniem pandemii Covid-19. Już wcześniej bardzo aktywnie pracowała na rzecz lokalnej społeczności m.in. poprzez dostarczanie żywności i niezbędnych artykułów mieszkańcom przebywającym na kwarantannie czy też kolportaż ulotek i prowadzenie akcji informacyjnej na temat szczepień profilaktycznych przeciwko Covid-19.

Dobra organizacja, sprawność i gotowość do działania Ochotniczej Straży Pożarnej jest podstawą do osiągnięcia zamierzonych efektów, a w tym przypadku dania możliwości zaszczepienia się kolejnym osobom. Wszystkim członkom OSP gratulujemy!

Wszystkie jednostki OSP województwa lubuskiego zachęcamy do aktywnego włączenia się w akcję #SzczepimySię z OSP.