W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wręczenie nagrody za zwycięstwo w konkursie kalendarzowym Komendanta Głównego PSP

19.11.2021

Czad Cichy Zabójca - Nie czekaj, uciekaj. Nagrodzona praca w konkursie.

W dniach 6-7 maja 2021 r. w siedzibie Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej odbyło się rozstrzygnięcie czterech konkursów, które znajdują się na odwrocie kalendarza plakatowego PSP na 2021 rok. Pod czujnym okiem przewodniczącego jury – st. bryg. Marka Piekutowskiego dyrektora Biura Komendanta Głównego w dwudniowych obradach wybrano najlepsze prace plastyczne, projekty maskotek, gry oraz spoty filmowe.

Konkursy skierowane były do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Do wzięcia udziału w konkursach zachęcaliśmy wszystkimi możliwymi kanałami informacyjnymi np. za pośrednictwem mediów społecznościowych, strony internetowej, lokalnych mass mediów.

W konkursie indywidualnym „Mój bezpieczny dom” zwyciężyła Pola Bednarczyk - uczennica Szkoły Podstawowej nr 21 w Zielonej Górze. Z tej okazji w dniu 19 listopada 2021 r. w imieniu Komendanta Głównego PSP nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka zwyciężczyni konkursu nagrodę wręczył Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze bryg. Piotr Jankowiecki.

Poli gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w kolejnych konkursach!

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}