W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szkolenie inspektorów ochrony przeciwpożarowej

09.10.2021

Zdjęcie przedstawia uczestnika kursu podczas zajęć praktycznych, który gasi pożar przy użyciu gaśnicy proszkowej. Na potrzeby szkolenia ogień rozpalono w specjalnej wannie. Zadaniem kursanta było w sposób prawidłowy zgaszenie ognia przy użyciu gaśnicy.

W dniach 7 – 9 października 2021 roku w odbyło się szkolenie aktualizujące inspektorów ochrony przeciwpożarowej. Celem szkolenia była aktualizacja wiadomości i umiejętności z zakresu ochrony przeciwpożarowej przewidzianych dla inspektora ochrony przeciwpożarowej, wynikających z art. 4 ust.1 ustawy o ochronie przeciwpożarowej.

Zajęcia dydaktyczne zostały przeprowadzone zgodnie z aktualnym programem zatwierdzonym przez Komendanta Głównego PSP. Część teoretyczna odbyła się w Ośrodku Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP Kielcach, natomiast część praktyczną szkolenia przeprowadzono na terenie Komendy Powiatowej PSP w Pińczowie.

Podsumowania oraz wręczenia zaświadczeń uczestnikom szkolenia dokonał Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Krzysztof Ciosek. W szkoleniu brały udział oraz ukończyły go 23 osoby.

 

Opracowanie: mł. bryg. Łukasz Zemła – KW PSP Kielce

Zdjęcia: mł. bryg. Łukasz Zemła – KW PSP Kielce

AW1110

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}