W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szkolenie w zakresie postępowania w przypadku duszności oraz bólu w klatce piersiowej dla ratowników medycznych służby PSP

13.09.2021

Na zdjęciu z-ca naczelnika ośrodka szkolenia KW PSP w Kielcach wraz z prelegentami rozpoczął szkolenie.

13 września 2021 roku w Ośrodku Szkolenia KW PSP w Kielcach odbyło się  szkolenie w zakresie postępowania w przypadku duszności oraz bólu w klatce piersiowej dla 32 ratowników medycznych służby Państwowej Straży Pożarnej województwa świętokrzyskiego zgodnie z ramowym programem zatwierdzonym przez świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego PSP.

Celem szkolenia było zaktualizowanie i poszerzenie wiedzy na temat postępowania w przypadku duszności oraz bólu w klatce piersiowej na poziomie medycznych działań ratowniczych.

Szkolenie prowadził dr Leszek Marzec – powiatowy koordynator ratownictwa medycznego z  KP PSP w Sandomierzu.

Podsumowania i zakończenia szkolenia dokonał bryg. Adam Zaborowski – z-ca naczelnika ośrodka szkolenia KW PSP w Kielcach.

 

Opracowanie: st. kpt. Tomasz Cisowski

Zdjęcia: Agnieszka Wardecka

BM1409

Zdjęcia (3)