Tytuł/stanowisko: Referent Działu Administracyjno-Gospodarczego w Nadleśnictwie Opoczno

Nabór wewnętrzny na czas zastępstwa Sekretarki, na stanowisko pracy Referent Działu Administracyjno-Gospodarczego w Nadleśnictwie Opoczno

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na zastępstwo
Termin składania aplikacji upłynął: 24-05-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Brak ofert kandydatek/kandydatów

Informacje o ofercie

I. Organizator naboru
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Opoczno
Sitowa 15, 26-300 Opoczno, nr tel. +48 44 755 18 70 lub 90,
e-mail: opoczno@lodz.lasy.gov.pl
II. Tryb prowadzenia naboru:
Nabór prowadzony jest na podstawie Zarządzenia Nr 28/2020 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi z dnia 17 czerwca 2020 r. w sprawie zasad naboru i wprowadzenia regulaminu rekrutacji wewnętrznych na wakujące stanowiska w jednostkach organizacyjnych Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi (zn. spr.: DO.1101.36.2020).
III. Adresaci naboru:
W naborze wewnętrznym mogą uczestniczyć wyłącznie pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe w dniu podpisania ogłoszenia o naborze na stanowisko.

Zakres obowiązków

Ramowy zakres wykonywanych zadań na stanowisku
1. Obsługa bieżąca sekretariatu Nadleśnictwa Opoczno wraz z wykorzystaniem systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD).
2. Przygotowanie i obsługa narad, konferencji i zebrań.
3. Prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania.
4. Prowadzenie ewidencji oznaczników do numerowania drewna.
5. Prowadzenie ewidencji magazynowej.
6. Prowadzenie biblioteki nadleśnictwa.
7. Prowadzenie archiwum zakładowego.
8. Prowadzenie księgowości kasy zapomogowo-pożyczkowej,
9. Prowadzenie i aktualizacja ewidencji zarządzeń i decyzji Nadleśniczego Nadleśnictwa Opoczno.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: łódzkie
Biuro Nadleśnictwo Opoczno – Sitowa 15, 26-300 Opoczno.

Wymagania

Wymagania obligatoryjne:
1. Wykształcenie średnie lub wyższe.
2. Doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok stażu pracy.
3. Znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych pakietu oprogramowania, oprogramowania MS Office World, Excel, Outlook.
4. Znajomość obsługi Systemu Informatycznego Lasów Państwowych.
5. Znajomość obsługi systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD).
6. Posiadanie pełni praw cywilnych i obywatelskich.
7. Obywatelstwo polskie.
8. Brak przeciwskazań zdrowotnych do zatrudnienia na wyżej wymienionym stanowisku pracy.
V. Wymagania dodatkowe
1. Posiadanie prawa jazdy kat. „B”,
2. Predyspozycje osobowe: sumienność, komunikatywność, systematyczność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dokładność, chęć samodoskonalenia i pogłębiania wiedzy.

Wymagane dokumenty

Dokumenty obligatoryjne:
1. Kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika Lasów Państwowych (załącznik nr 1).
2. CV opatrzone własnoręcznym podpisem (wraz z adresem do korespondencji, numerem telefonu kontaktowego oraz adresem email) i list motywacyjny.
3. Kserokopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia i kwalifikacji zawodowych wskazanych w pkt. IV.1.
4. Kserokopie świadectw pracy i/lub zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający posiadane doświadczenie zawodowe i minimalny staż pracy określony dla stanowiska wskazanego w pkt. IV.2.
5. Zaświadczenie potwierdzające zatrudnienie w LP w dniu podpisania ogłoszenia o naborze (pracownicy pozostający w zatrudnieniu w LP) lub kserokopia świadectwa pracy potwierdzająca zatrudnienie w LP w dniu podpisania ogłoszenia o naborze.
6. Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru na wolne stanowisko pracy w Nadleśnictwie (załącznik nr 2).
Dokumenty fakultatywne
1. Kserokopie zaświadczeń o ukończonych studiach podyplomowych, kursach, szkoleniach i posiadanych uprawnieniach.
2. Kserokopia prawa jazdy.
Przedkładane dokumenty należy opatrzyć własnoręcznym podpisem. W przypadku braku podpisu – oferta zostanie odrzucona z przyczyn formalnych.

Treść ogłosz. naboru wewn.na stan. Referenta-umowa na zast.Sekrtarki.docx
Treść​_ogłosz​_naboru​_wewnna​_stan​_Referenta-umowa​_na​_zastSekrtarkidocx.pdf 0.29MB
Załącznik nr 1 do ogł. o naborze wewn. - Kwestion.osobowy kandydna prac. LP
Załącznik​_nr​_1​_do​_ogł​_o​_naborze​_wewn​_-​_Kwestionosobowy​_kandydna​_prac​_LP.pdf 0.10MB
Załącznik nr 2 do ogł.- Klauzula kandydat​_PGL LP
Załącznik​_nr​_2​_do​_ogł-​_Klauzula​_kandydat​_PGL​_LP.pdf 0.13MB
Pierwsza publikacja:
10.05.2023 14:00 ALEKSANDRA KULIS
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Bożena Bielecka/Krzysztof Sztark
Nabór wewnętrzny na czas zastępstwa Sekretarki, na stanowisko pracy Referent Działu Administracyjno-Gospodarczego w Nadleśnictwie Opoczno 3.0 24.05.2023 14:23 ALEKSANDRA KULIS
Nabór wewnętrzny na czas zastępstwa Sekretarki, na stanowisko pracy Referent Działu Administracyjno-Gospodarczego w Nadleśnictwie Opoczno 2.0 10.05.2023 14:05 ALEKSANDRA KULIS
Nabór wewnętrzny na czas zastępstwa Sekretarki, na stanowisko pracy Referent Działu Administracyjno-Gospodarczego w Nadleśnictwie Opoczno 1.0 10.05.2023 14:00 ALEKSANDRA KULIS