W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Na środku czarny napis Klub Melomana na białym tle

Klub melomana

Informacje bieżące

Filharmonia Lubelska serdecznie zaprasza na koncert symfoniczny w dniu 16 grudnia 2022 r. 

Szczegóły poniżej:

https://filharmonialubelska.pl/2022/koncert-symfoniczny-2/

Członkowie Klubu melomana mogą rezerwować bilety na lewym balkonie w cenie 5 zł. Zgłoszenia przyjmuje p. Piotr Tokarczyk pod adresem: piotr.to@osmuzlublin.pl do czwartku 15.12.2022 r. do godz. 15.00. Ilość biletów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Uczestnicy koncertu proszeni są o wykonanie ilustracji inspirowanej muzyką wykonywaną w czasie koncertu. W tym celu należy zabrać na koncert materiały plastyczne (blok, kredki ołówkowe). Prace będą prezentowane na wystawie.

 

Oferta Filharmonii Lubelskiej dla Klubu melomana

Drodzy uczniowie OSM,
Filharmonia Lubelska objęła patronatem naszą szkołę. Efektem tego, jest zapewnienie uczniom 20 biletów na lewym balkonie w symbolicznej cenie 5 zł na wszystkie koncerty, których organizatorem jest Filharmonia Lubelska. Gorąco zachęcamy do korzystania z wyżej wymienionej oferty. 
W związku z ograniczoną liczbą miejsc na poszczególne wydarzenia, konieczna jest rezerwacja biletów, której można dokonać pod adresem piotr.to@osmuzlublin.pl. Do piątku do godziny 8.00 każdego tygodnia, w którym odbywają się koncerty. Decyduje kolejność zgłoszeń, jednak pierwszeństwo do zakupu biletu w promocyjnej cenie mają członkowie Klubu melomana. Zgłoszenia do Klubu przyjmuje P. Piotr Tokarczyk pod wyżej wymienionym adresem. Każdy członek otrzyma indeks w którym będą poświadczenia uczestnictwa w koncertach. Uczniowie uczestniczący w koncertach, otrzymują również bardzo dobre i celujące oceny z przedmiotów: audycje muzyczne, literatura muzyczna i historia muzyki. Uczestnictwo w koncertach pozaszkolnych jest jednym z elementów realizacji podstawy programowej tych przedmiotów i ma wpływ na ocenę śródroczną i końcoworoczną.
Zachęcamy do korzystania z tej bardzo atrakcyjnej oferty, jaką daje nam Filharmonia Lubelska.

Bilety

 

{"register":{"columns":[]}}