Tytuł/stanowisko: Kierownik administracji

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Oskara Kolberga w Warszawie zatrudni od dnia 1 września 2023r. na cały etat pracownika na stanowisko: kierownik administracji.

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 14-07-2023

Informacje o ofercie

  • Zatrudnienie w wymiarze całęgo etatu.
  • Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.
  • Praca w dni powszednie.
  • Preferowane godziny pracy: 11.00 - 19.00.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw związanych z administrowaniem nieruchomością.
  • Utrzymywanie lokalu i mienia w należytym stanie techniczno-ekonomicznym.
  • Prowadzenie rozliczeń gospodarczo-finansowych.
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy pracowników obsługi.
  • Planowanie i zakupy środków niezbędnych do utrzymania budynku w czystości, materiałów biurowych na potrzeby administracji oraz odzieży ochronnej dla pracowników.
  • Prowadzenie ewidencji, analizy i kontroli faktur za dostawę mediów, zlecone usługi, zakup środków i materiałów eksploatacyjnych.
  • Prowadzenie magazynu instrumentów i spraw związanych z ich wypożyczaniem.
  • Prowadzenie magazynu środków czystości, materiałów biurowych i magazynu technicznego.
  • Prowadzenie okresowych przeglądów  stanu technicznego lokalu, określanie potrzeb w zakresie konserwacji i remontów.
  • Prowadzenie całokształtu spraw związanych ze stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych.
  • Sporządzanie umów podnajmu pomieszczeń szkolnych oraz nadzór nad przestrzeganiem ich zapisów.
  • Reprezentowanie szkoły w sprawach związanych z administrowaniem nieruchomością oraz z podnajmem pomieszczeń.
  • Ewidencjonowanie, znakowanie stanu inwentarza biurowego i wyposażenia wszystkich pomieszczeń.
  • Obsługa administracyjna dokumentacji ZFŚS.
  • Prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem mienia i majątku szkolnego.
  • Nadzór nad właściwym zabezpieczeniem przeciwpożarowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami, prowadzenie dokumentacji oraz doraźnych kontroli.
  • Prowadzenie rejestrów oraz dokumentacji dotyczącej wypadków przy pracy, chorób zawodowych.
  • Wykonywanie innych poleceń wydawanych przez dyrektora w ramach zajmowanego stanowiska.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: mazowieckie
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Oskara Kolberga w Warszawie, ul. Świętojerska 24, 00-202 Warszawa.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • biegła obsługa komputera w tym programów biurowych Word i Excel,
  • mile widziane doświadczenie w szkole lub innej jednostce budżetowej,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym.

Wymagane dokumenty

  • Dokumenty poświadczające posiadane wykształcenie.
  • Podanie o pracę wraz z CV.
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Benefity

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe w kwocie 4200 zł brutto,
  • dodatek funkcyjny oraz premia.
  • wolne weekendy,
  • miła atmosfera.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą mailową, w temacie wiadomości wpisując "kierownik administracji".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pierwsza publikacja:
07.06.2023 11:25 Witold Wilgos
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Urszula Niebisz-Dziuba
Oferta pracy: kierownik administracji 2.0 13.03.2024 10:48 Mateusz Stankiewicz
Oferta pracy: kierownik administracji 1.0 07.06.2023 11:25 Witold Wilgos