Tytuł/stanowisko: Nauczyciel bibliotekarz

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Oskara Kolberga w Warszawie zatrudni od dnia 1 września 2023r. nauczyciela bibliotekarza w wymiarze pół etatu 15/30.

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Termin składania aplikacji upłynął: 30-06-2023

Informacje o ofercie

  1. Zatrudnienie w wymiarze pół etatu (15/30).
  2. Umowa na czas nieokreślony.
  3. Praca przynajmniej 3 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych (po godz. 15).

Zakres obowiązków

  1. Przyjmowanie i wypożyczanie zbiorów bibliotecznych.
  2. Gromadzenie i ewidencjonowanie zbiorów.
  3. Bieżąca opieka nad powierzonymi zbiorami.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: mazowieckie
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Oskara Kolberga w Warszawie, ul. Świętojerska 24, 00-202 Warszawa.

Wymagania

Wymagania określone w § 17 Rozporządzenia Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z dnia 3 września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych (Dz. U. 2021 poz. 1665 ze zm.).

Dodatkowym atutem będzie znajomość nut i zaznajomienie z literaturą właściwą dla szkoły muzycznej.

  1. Dokumenty poświadczające posiadane wykształcenie wraz z przygotowaniem pedagogicznym.
  2. Podanie o pracę.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Benefity

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe,
  • dodatek motywacyjny,
  • możliwość ustalenia dni oraz godzin pracy,
  • wolne weekendy,
  • miła atmosfera.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą mailową, w temacie wiadomości wpisując "nauczyciel bibliotekarz".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pierwsza publikacja:
29.05.2023 12:20 Witold Wilgos
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Urszula Niebisz-Dziuba
Oferta pracy: nauczyciel bibliotekarz 1.0 29.05.2023 12:20 Witold Wilgos