Tytuł/stanowisko: Nauczyciel akordeonu

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie oferuje pracę dla nauczyciela akordeonu.

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na zastępstwo
Termin składania aplikacji upłynął: 31-07-2023

Umowa o pracę na zastępstwo w niepełnym wymiarze godzin ( 2/9 etatu - 4 godziny).

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć instrumentu głównego (akordeon) w formie i z metodami dostosowanymi do wieku i potrzeb odbiorców
  • bieżąca współpraca z rodzicami dzieci
  • prowadzenie dokumentacji szkolnej

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: wielkopolskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie, ul. Park 3, 63-200 Jarocin

Wymagania

Wymagane dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny
  • dokumenty poświadczające posiadane wykształcenie

Benefity

  • wynagrodzenie podstawowe
  • dodatek stażowy
  • dodatek motywacyjny
  • świadczenia socjalne

Pierwsza publikacja:
04.07.2023 23:01 Konrad Książczyk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie
Oferta pracy: Nauczyciel akordeonu 3.0 03.08.2023 23:22 Konrad Książczyk
Oferta pracy: Nauczyciel akordeonu 2.0 04.07.2023 23:02 Konrad Książczyk
Oferta pracy: nauczyciel akordeonu 1.0 04.07.2023 23:01 Konrad Książczyk