W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zapraszamy na Koncert Gwiazdkowy "Idą Święta!"

19.11.2025

Serdecznie zapraszamy na Koncert Gwiazdkowy „Idą Święta!”, który odbędzie się 15 grudnia 2025 roku w holu Pałacu Radolińskich.

Plakat informujący o koncercie gwiazdkowym "Idą Święta!" w dniu 15 grudnia 2025 roku. Białe i złote litery na czerwonym tle. W centralnym punkcie plakatu klucz wiolinowy wykonany z biało-czerwonego cukierka.

Podczas koncertu zaprezentowany zostanie zróżnicowany program obejmujący kolędy, pastorałki oraz utwory o tematyce zimowej i świątecznej, opracowane na różne składy instrumentalne i wokalne. Wystąpią zarówno uczniowie, nauczyciele jak i zaproszeni absolwenci naszej szkoły.

Koncert będzie okazją do wspólnego wprowadzenia się w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a także do prezentacji dorobku artystycznego szkoły oraz pracy jej nauczycieli i uczniów.

Serdecznie zapraszamy Rodziców, Opiekunów, Absolwentów, Przyjaciół szkoły oraz wszystkich miłośników muzyki do udziału w tym wydarzeniu.

Rozpoczęcie koncertu o godzinie 17.00.

Do zobaczenia!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}